The brand-independent AED supplier
Welcome to AEDwijzer
085-8005577
AED kopen in Noord-Holland › Zandvoort
Sinds 1995 kwamen er in Zandvoort 11 procent meer inwoners bij, nu ruim 17.300, met onder meer Bentveld. Of je nu een bedrijf, vereniging, school of VvE hebt: wij adviseren welke AED en kast je nodig hebt. Met een onderhoudscontract blijft je AED daarna altijd klaar voor gebruik.
In het centrum, bij winkels en in de wijken van Zandvoort komen elke dag veel mensen samen. Hang hem in een AED-buitenkast, dan is hij altijd te pakken.
Er zijn 4 basisscholen en 1 scholen voor voortgezet onderwijs. Voor scholen en jeugdclubs zijn kinderelektroden een goede keuze. Misschien is er subsidie mogelijk. Meld je AED daarna aan bij HartslagNu voor burgerhulpverleners.
Zandvoort telt 3.110 bedrijfsvestigingen. De grootste sectoren zijn zakelijke dienstverlening (29 procent), handel en horeca (20 procent) en nijverheid en energie (13 procent). Collega's en klanten zijn dan snel geholpen. Bekijk ons advies per sector.
Een AED test zichzelf, maar batterij en elektroden raken na een paar jaar over datum. Met een onderhoudscontract houden wij de houdbaarheid van batterijen en elektroden bij en vervangen we ze op tijd.




Twijfel je? Vergelijk alle AED's of lees wat een AED in totaal kost.
Ja. Met een onderhoudscontract vervangen we batterij en elektroden op tijd.
Dat hangt af van het aantal mensen en of hij binnen of buiten hangt. De keuzehulp helpt je in vier stappen.
Meld hem aan bij HartslagNu. Dan kunnen burgerhulpverleners hem bij een reanimatie ophalen.
Ja. De AED geeft gesproken instructies. Een reanimatiecursus raden we wel aan.
Mail info@aedwijzer.nl of bel 085-8005577.
Bronnen: inwoners, groei, bedrijfsvestigingen, sectoren, woonplaatsen en scholen CBS, 1 januari 2026 (via AlleCijfers.nl).