De merkonafhankelijke AED leverancier
Welkom bij AEDwijzer
085-8005577
AED kopen in Zuid-Holland › Zoeterwoude
Sinds 1995 kwamen er in Zoeterwoude 22 procent meer inwoners bij, nu ruim 10.300, met kernen als Zoeterwoude-Rijndijk en Zoeterwoude-Dorp. Van bedrijven en winkels tot sportclubs, scholen en VvE's: we helpen je aan een AED die past bij jouw locatie. Met een onderhoudscontract blijft je AED daarna altijd klaar voor gebruik.
2 basisscholen en 0 middelbare scholen liggen in Zoeterwoude. Voor scholen en jeugdclubs zijn kinderelektroden een goede keuze. Bekijk de tips voor je buurt of VvE, sport en scholen.
Zakelijke dienstverlening (26 procent), nijverheid en energie (17 procent) en handel en horeca (16 procent) zijn in Zoeterwoude de grootste sectoren, verdeeld over 1.495 vestigingen. Hoe meer mensen er werken, hoe groter de kans dat je AED nodig is. Meer over AED's voor werkgevers.
Een AED die binnen in een kantoor hangt, helpt 's avonds en in het weekend niemand. Met een buitenkast met verwarming blijft hij ook in de winter inzetbaar.
Een AED test zichzelf, maar batterij en elektroden raken na een paar jaar over datum. Met een onderhoudscontract houden wij de houdbaarheid van batterijen en elektroden bij en vervangen we ze op tijd.




Twijfel je? Vergelijk alle AED's of lees wat een AED in totaal kost.
Ja. Met een onderhoudscontract vervangen we batterij en elektroden op tijd.
Dat hangt af van het aantal mensen en of hij binnen of buiten hangt. De keuzehulp helpt je in vier stappen.
Meld hem aan bij HartslagNu. Dan kunnen burgerhulpverleners hem bij een reanimatie ophalen.
Ja. De AED geeft gesproken instructies. Een reanimatiecursus raden we wel aan.
Mail info@aedwijzer.nl of bel 085-8005577.
Bronnen: inwoners, groei, bedrijfsvestigingen, sectoren, woonplaatsen en scholen CBS, 1 januari 2026 (via AlleCijfers.nl).